Bezobložkové stavební pouzdro SYNTESIS LINE

Bezrámové stavební pouzdro pro jednokřídlé dveře představuje klíčový prvek značky Syntesis Line, který byl koncipován s ohledem na estetiku a čistotu interiéru. Toto výjimečné pouzdro nabízí nový způsob integrace dveří do prostoru, kde se díky jeho inovativnímu designu stírají hranice mezi dveřmi a stěnou. Jeho základním rysem je absence tradiční obložkové zárubně, což umožňuje vytvořit harmonický soulad mezi dveřmi a okolním prostředím. Díky této unikátní konstrukci se dveře stávají nedílnou součástí stěny, což vytváří dojem plynulosti a minimalismu. Tento pokrokový bezrámový systém je dokonale zasazen do interiéru a odpovídá modernímu designu.

V důsledku integrace pouzdra se stěnou, Syntesis Line nabízí vizuálně zajímavý koncept posuvného systému. Jeho nenápadná přítomnost v interiéru umožňuje nejen zvýraznit krásu designu dveří, ale také vytvořit prostor, kde se forma snoubí s funkcionalitou. Jeho jednoduché provedení z něj dělá oblíbenou volbu pro čisté minimalistické a designové interiéry, které si cení jednoduchosti a precizního provedení. 

Můžeme doručit do:
6.6.2024
4 - 6 týdnů
Kód: SYN
Značka: Battente
14 150 Kč
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!

PROSÍM PRO KOMPLETNÍ INFORMACE O SKRYTÝCH POUZDRECH NAVŠTIVTE NAŠE OFICIÁNÍ STRÁNKY

 

BATTENTE.CZ

Zpět do obchodu