NEVIDITELNÉ (skryté) ZÁRUBNĚ

Hledáte originalitu pro váš domov, která precizně odráží váš neotřelý styl a vkus? Nabízíme Vám Neviditelné (skryté) zárubně - sofistikovanou a moderní alternativu, která promění obyčejné dveře v pravé mistrovské dílo.

Přetvořte svůj domov do designového skvostu s Neviditelnými (skrytými) zárubněmi.

Co by vašemu domovu dodalo nádech pravého luxusu? Naše Neviditelné (skryté) zárubně jsou precizně konstruovány tak, aby nejen naplňovaly estetické představy, ale také přinášely praktičnost a funkčnost. Tento úžasný vynález beze zbytku splývá s jakýmkoli interiérovým stylem, aniž by narušil jeho působivost či atmosféru. Díky naší široké nabídce možností můžete vybrat ideální variantu, která skvěle koresponduje s vaší vizí a vkusem.

Unikátní atmosféra s Neviditelnými (skrytými) zárubněmi

Představte si, jak by váš domov mohl vycházet s našimi Neviditelnými (skrytými) zárubněmi. Žádné rušení estetického celku kvůli nevzhledným dveřím. Místo toho si vychutnejte nekonečnou harmonii, kdy vše perfektně ladí a vytváří klidnou atmosféru. Naše Neviditelné (skryté) zárubně nejen zvyšují hodnotu vašeho domova, ale také dodají pocit originality.

TECH hl3
ZDARMAZDARMA

Pro dosažení dokonale sladěného interiéru jsou nesmírně důležité i ty nejmenší aspekty, mezi něž patří například revizní a technická dvířka. Tato komponenta zajišťuje diskrétní a vkusné zakrytí přístupu do technických prostor, v nichž se nacházejí elektrická a technická rozvody, různá potrubí a kabeláže. Nabízíme široký výběr konfigurací, které jsou přizpůsobeny pro všechny možné situace, aby byla zajištěna ideální funkčnost a estetika vašeho...

Kód: TECH
Battente classic 600 300
ZDARMAZDARMA

Skryté zárubně modelu Battente Classic představují moderní a designově vyspělé řešení pro otočné dveře, které se vyznačují absencí tradičních obložkových zárubní ve prospěch minimalistických, téměř neviditelných hliníkových zárubní. Tato inovativní koncepce je zaměřena na bezrámové nebo reverzní dveře, jež lze povrchově upravit tak, aby vizuálně splynuly s okolní stěnou, nebo je možné vybavit designovými dveřmi s povrchem dýhovaným nebo...

Kód: BAT
Kolekce 40
ZDARMAZDARMA

Klíčovým konceptem pro naši exkluzivní kolekci č. 40 je neustálá inovace. Tato kolekce nabízí zcela nový archetyp, který nám otevírá nový pohled na dveře a zároveň proměňuje naše vnímání zárubně, která mu dosud nevídaný rozměr. Kolekce č. 40 představuje revoluční novinku, jež zásadně mění, jakým způsobem vnímáme obvyklý způsob jako dveře a zárubně. Vizuální celek evokuje dojem minimalistického rámovaného obrazu, což je doslova unikátní...

Kód: BT40
3 položek celkem
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!
Zpět do obchodu