Skryté zárubně BATTENTE

Skryté zárubně modelu Battente Classic představují moderní a designově vyspělé řešení pro otočné dveře, které se vyznačují absencí tradičních obložkových zárubní ve prospěch minimalistických, téměř neviditelných hliníkových zárubní. Tato inovativní koncepce je zaměřena na bezrámové nebo reverzní dveře, jež lze povrchově upravit tak, aby vizuálně splynuly s okolní stěnou, nebo je možné vybavit designovými dveřmi s povrchem dýhovaným nebo lakovaným. Skrytá zárubně nabízí univerzální využití, přizpůsobitelné pro instalaci jak do sádrokartonových, tak zděných příček. Tímto způsobem je dosaženo jedinečné flexibility a estetické soudržnosti v různorodých stavebních scénářích.

Můžeme doručit do:
6.6.2024
4 - 6 týdnů
Kód: BAT
Značka: Battente
16 560 Kč
Kategorie: NEVIDITELNÉ (skryté) ZÁRUBNĚ
Záruka: 2 roky
Battente classic 600 300
ZDARMAZDARMA
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!

PROSÍM PRO KOMPLETNÍ INFORMACE O SKRYTÝCH ZÁRUBNÍ NAVŠTIVTE NAŠE OFICIÁNÍ STRÁNKY

 

BATTENTE.CZ

Zpět do obchodu