DESIGNOVÉ DVEŘE

Jste odborníci na stylové designové dveře
Přemýšlíte o výměně dveří v domácnosti? Zamilujte se do kouzla našich stylových vstupů! Naše dveře Battente jsou dokonalým spojením elegance a praktickosti, které se začlení do jakéhokoli interiéru.

S našimi dveřmi je vše na dosah!
Naše stylové dveře Battente jsou vyráběny s maximálním důrazem na detail. Každá položka je pečlivě zpracována, aby odpověděla jak na estetické, tak na praktické nároky. Naše dveře jsou navrženy tak, aby vytvořily pocit luxusu a komfortu ve vaší domácnosti. Nejde jen o dveře, ale o designový doplněk, který dodá vašemu interiéru ten pravý dotek elegance. Nabízíme designové interiérové dveře pro skryté zárubně, bezfalcové a reverzní pro obložkovou zárubeň a samozřejmě i pro bezobložkové stavební pouzdro.

Nabízíme stylové dveře, které nikde jinde nepořídíte
Představte si, jak by tyto dveře vynikly v interiéru vašeho domova. Jak by vám dodaly pocit luxusu a komfortu, jak by se staly dekorací vašeho interiéru. Můžete vybírat z široké palety barev a materiálů, takže se naše dveře Battente snadno přizpůsobí jakémukoli stylu. Ať už máte rádi moderní minimalismus nebo klasickou eleganci, naše dveře se stanou ideálním doplněním vašeho domova.

Showroom o rozloze 340m2 v Praze 4
Neváhejte, dokud nejsou naše dveře vyprodané :) Tato investice do designu a kvality přinese vašemu domovu obrovský přínos. Buďte součástí naší rodiny spokojených zákazníků a navštivte náš showroom v Praze 4 :)

Dveře dýha 1 do pouzdra s obložkou
ZDARMAZDARMA

Pokud hledáte moderní a esteticky atraktivní dveře do stavebního pouzdra, které se stanou dokonalým doplňkem vašeho interiéru a zároveň efektivním prvkem vaší domácnosti, pak je pro vás ideální naše široká škála integrovaných dveří na Battente.cz. Naše produkty splňují všechny požadavky na design a kvalitu. Nabízíme široký výběr dveří s jedinečnými designovými prvky, které vám umožní vytvořit opravdu exkluzivní prostor. Díky našim moderním...

Kód: DES3
Luce 2kř obr 3
ZDARMAZDARMA

Dveře do bezobložkového pouzdra představují minimalistický koncept, který oceňují milovníci čistých linií a jednoduchosti. Tyto dveře se nerozepínají do prostoru, ale zasouvají se do stavebního pouzdra ve zdi, což uvolňuje prostor a eliminuje potenciální překážky. Díky tomu poskytují ideální řešení pro bezbariérový přístup do místnosti. Bezobložkové stavební pouzdro je perfektní pro designové a minimalistické interiéry, kde by tradiční...

Kód: DES2
Bezfalcové a reverzní dveře hl obr
ZDARMAZDARMA

Dveře bez falců, známé také jako dveře bez polodrážek, jsou specifický druh dveří, které nemají tzv. falc, neboli polodrážku. Tato charakteristika umožňuje instalaci dveří a zárubně pomocí skrytých pantů, což zajišťuje moderní a minimalistický vzhled, kdy je dveřní křídlo v rovině s obložkou. Otočné dveře bez falců jsou vždy umístěny v obložkové zárubni. Kvalitní bezfalcové dveře vždy obsahují magnetický zámek, vysoce kvalitní skryté panty a...

Kód: DES4
Dokonalá elegance
ZDARMAZDARMA

Tato inovativní a moderní kolekce dveří redefinuje způsob, jakým vnímáme prostor a design interiéru. Naše dveře do skrytých zárubně přinášejí dokonalé spojení estetiky a funkčnosti, umožňující vytvoření harmonických a minimalistických prostorů. V této kategorii naleznete široký výběr designových variant, které se skvěle integrují do moderních interiérů. Skrytá zárubně umožňuje dveřím splývat s okolní stěnou, což vytváří plynulý a jednotný...

Kód: DES
4 položek celkem
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!
Zpět do obchodu