Dveře BEZFALCOVÉ pro obložkovou zárubeň

Dveře bez falců, známé také jako dveře bez polodrážek, jsou specifický druh dveří, které nemají tzv. falc, neboli polodrážku. Tato charakteristika umožňuje instalaci dveří a zárubně pomocí skrytých pantů, což zajišťuje moderní a minimalistický vzhled, kdy je dveřní křídlo v rovině s obložkou. Otočné dveře bez falců jsou vždy umístěny v obložkové zárubni. Kvalitní bezfalcové dveře vždy obsahují magnetický zámek, vysoce kvalitní skryté panty a obvodové těsnění. Tento systém je vhodný pro všechny místnosti a je ideálním doplňkem pro moderní interiér.

Můžeme doručit do:
11.7.2024
4 - 6 týdnů
Kód: DES4
Značka: Battente
8 450 Kč
Kategorie: DESIGNOVÉ DVEŘE
Záruka: 2 roky
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!

PRO KOMPLETNÍ INFORMACE O BEZFALCOVÝCH DVEŘÍ NAVŠTIVTE PROSÍM NAŠE OFICIÁNÍ STRÁNKY

 

BATTENTE.CZ

Zpět do obchodu