Dveře do skrytého pouzdra

Dveře do bezobložkového pouzdra představují minimalistický koncept, který oceňují milovníci čistých linií a jednoduchosti. Tyto dveře se nerozepínají do prostoru, ale zasouvají se do stavebního pouzdra ve zdi, což uvolňuje prostor a eliminuje potenciální překážky. Díky tomu poskytují ideální řešení pro bezbariérový přístup do místnosti. Bezobložkové stavební pouzdro je perfektní pro designové a minimalistické interiéry, kde by tradiční otevřené dveře zbytečně zasahovaly do prostoru nebo mohly kazit celkový dojem. Naše designové posuvné dveře mohou být jednokřídlé nebo dvoukřídlé a jsou navržené tak, aby se hladce zasunuly do příčky, ať už je zděná nebo ze sádrokartonu.

Můžeme doručit do:
12.7.2024
4 - 6 týdnů
Kód: DES2
Značka: Battente
7 450 Kč
Kategorie: DESIGNOVÉ DVEŘE
Záruka: 2 roky
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!

PRO KOMPLETNÍ INFORMACE O DVEŘÍCH DO BEZOBLOŽKOVÉHO POUZDRA NAVŠTIVTE PROSÍM NAŠE OFICIÁNÍ STRÁNKY

 

BATTENTE.CZ

Zpět do obchodu