Skryté zárubně KOLEKCE 40 (šikmé)

Klíčovým konceptem pro naši exkluzivní kolekci č. 40 je neustálá inovace. Tato kolekce nabízí zcela nový archetyp, který nám otevírá nový pohled na dveře a zároveň proměňuje naše vnímání zárubně, která mu dosud nevídaný rozměr. Kolekce č. 40 představuje revoluční novinku, jež zásadně mění, jakým způsobem vnímáme obvyklý způsob jako dveře a zárubně. Vizuální celek evokuje dojem minimalistického rámovaného obrazu, což je doslova unikátní přístup. Nyní je ideální příležitost navštívit nás a tuto inovaci osobně prozkoumat.

Můžeme doručit do:
12.7.2024
4 - 6 týdnů
Kód: BT40
Značka: Battente
26 990 Kč
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!

PROSÍM PRO KOMPLETNÍ INFORMACE O KOLEKCI 40 NAVŠTIVTE NAŠE OFICIÁNÍ STRÁNKY

 

BATTENTE.CZ

Zpět do obchodu