Umíte vyrobit požární dveře do skryté zárubně?

Absolutně! Jsme hrdí na naši širokou nabídku vysoce kvalitních požárních dveří, které jsou účelně skryty v zárubni. Tyto dveře jsou navrženy a vyráběny tak, aby splňovaly nejvyšší bezpečnostní a požární normy včetně požární odolnosti EI/EW 45 DP3.

Naše dveře jsou precizně zpracované z prvotřídních materiálů s využitím nejmodernějších výrobních technologií. Bez ohledu na to, zda potřebujete řešení pro komerční nebo bytové prostory, naše dveře poskytují maximální ochranu před požárem a šířením kouře.

Díky naší široké škále možností výroby jsme schopni přizpůsobit požární dveře na míru, s ohledem na vaše specifické rozměry a požadavky. Naše dveře jsou vybaveny prvotřídními zámkovými systémy a těsněními, které efektivně minimalizují průnik kouře a ohně.

Všechny naše požární dveře prochází důkladným testováním a jsou certifikovány v souladu s příslušnými normami, abychom mohli zaručit jejich bezpečnost a spolehlivost. Nabízíme řadu designů a barev, takže je můžeme přizpůsobit vašemu interiéru, aby byla nejen funkčnost, ale i estetika na prvním místě.

Zpět do obchodu