Skryté a designové sokly BATTENTE

Perfektní dokončovací detail pro váš domov s našimi Skrytými a designovými soklovými lištami BATTENTE! Naše Skryté soklové lišty BATTENTE nabízejí unikátní kombinaci designu a funkčnosti. Každý kousek je pečlivě navržen, aby se stal součástí celkového designu vašeho interiéru a zároveň nabízel nespočet praktických výhod. Představte si čisté a minimalistické prostředí, kde nejsou vidět žádné rušivé elementy. To je to, co můžete dosáhnout s našimi skrytými soklovými lištami. Můžete je snadno namontovat na stěnu nebo integrovat do zděné nebo SDK příčky, což vytváří hladký a jednotný vzhled.

Tyto lišty jsou také nesmírně odolné a snadno se čistí, díky čemuž se váš interiér bude vždy třpytit čistotou. Vyberte si z našeho širokého sortimentu designů a barev a najděte ty pravé pro váš domov. 

1. Přizpůsobitelný design:
Lišty lze snadno namontovat na stěnu nebo integrovat do zděné nebo SDK příčky, což vám umožní vytvořit přesně takový vzhled, jaký chcete (hliník, dýha, PU lak dle RAL, NCS)

2. Odolný materiál:
Lišty jsou vyrobeny z materiálu odolného vůči poškrábání, takže zůstanou krásné i po mnoha letech použití.

3. Snadné čištění:
Materiál lišt se snadno čistí vlhkým hadříkem, takže LIŠTY budou vždy vypadat čistě a svěže.

4. Široká škála provedení a barev:
Máme k dispozici nespočet designů a barev, takže naleznete ty pravé pro váš interiér.

5. Estetická hodnota:
Naše Skryté a designové soklové lišty BATTENTE přidají vašemu interiéru ten správný designový nádech.

Můžeme doručit do:
11.7.2024
4 - 6 týdnů
Kód: BAT2
Značka: Battente
455 Kč
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!

PRO KOMPLETNÍ INFORMACE O SKRYTÝCH SOKLECH NAVŠTIVTE NAŠE OFICIÁNÍ STRÁNKY

 

BATTENTE.CZ

Zpět do obchodu