Stavební pouzdro Classic

Stavební pouzdra představují vynikající řešení pro chytré oddělení různých prostorů s využitím posuvných dveří, umožňující tak variabilní úpravy domácího i pracovního prostředí. Tyto stavební pouzdra nabízejí možnost netradičního designového a funkčního ztvárnění prostoru. Stavební pouzdra se vyznačují výjimečnou schopností využít místo efektivním způsobem, zejména v situacích, kde je úspora prostoru klíčovým faktorem, jako je případ potřeby nahradit tradiční dveře, dveřmi posuvnými. Jedním z významných přínosů stavebních pouzder je jejich schopnost skrytě integrovat dveřní mechanismy přímo do stěny. To má za následek, že otevřené dveře jsou prakticky neviditelné, protože jsou skryté uvnitř těchto stavebních pouzder v tzv. kapse. Tento typ stavebního pouzdra je určen výhradně pro obložení obložkovou dělenou zárubní.

Skladem
Kód: CLAS
Značka: Battente
7 390 Kč
Dokonalé linie
Dokonalé linie
Dveře lze harmonicky sladit s okolní stěnou tak, aby se zachovala vizuální kontinuita a dveře esteticky ladily s interiérem. Možnosti výběru barev, dýhy, stěrkování nebo tapet jsou plně v rukou uživatele.
Srdcová záležitost
Srdcová záležitost
Jako odborníci na dveře a jsme naprosto oddaní své práci, kterou vykonáváme s nadšením a nabízíme vám skvělý produkt pro moderní a designové prostory - jsme zde pro vás!
Znáte to?
Znáte to?
Když vstoupíte do dokonale vyladěného prostoru, kde je vše v naprosté harmonii? Náhle zjistíte, že se vám na tváři objevil úsměv smíšený s úžasem - to je BATTENTE!

PROSÍM PRO KOMPLETNÍ INFORMACE O STAVEBNÍCH POUZDRECH NAVŠTIVTE NAŠE OFICIÁNÍ STRÁNKY

 

BATTENTE.CZ

Zpět do obchodu